Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawozdanie roczne - wzór

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woodlumb

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 12:18 pm    Temat postu: Sprawozdanie roczne - wzór Odpowiedz z cytatem

Witam
Potrzebuje wzoru sprawozdania rocznego z archiwum dla systemu EZD z uwzglednieniem składu chronologicznego dokumentacji papierowej i nośników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
archiwariusz

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzór stanowi załącznik nr 19 do Instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów na stronie dziennikigus.stat.gov.pl https://www.google.pl/search?client=opera&q=sprawozdanie+roczne+z+archiwum+dla+systemu+ezd&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8 (3 pozycja na liście wyników)
sebajedrzejczak

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w jednym miejscu można znaleźć zbiór wszystkich takich wzorów, które są potrzebne w archiwistyce? Bardzo przydałoby się to niejednej osobie.
Powrót do góry
archiwariusz

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://ank.gov.pl/nadzor-archiwalny/formularze , https://www.archiwa.gov.pl/pl/zarzadzanie-dokumentacja/prawo-archiwalne/ , http://www.rzeszow.ap.gov.pl/nadzor-archiwalny/druki-do-pobrania/
anusia1605

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja mam podobne pytanie - dotyczy sprawozdania rocznego.
Wykonuję je pierwszy raz i wiem, że ma być sporządzone w 3 egzemplarzach , 1- dla AP, 1- dla kierownika komórki , 1- dla archiwisty. Moje pytanie brzmi : Czy sprawozdanie które przekazuję mojemu kierownikowi ma być zatytułowane tak jak pozostałe dwa czyli Archiwum Państwowe w .......... ? Czy po prostu napisać imię nazwisko i stanowisko kierownika i dokładnie jemu to zaadresować? Nie wiem jak by to miało wyglądać, kierownik dostanie sprawozdanie zaadresowane do AP tylko do wglądu czy ma je zachowac ?
Powrót do góry
Archiwistka szpitala

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawozdanie jest formularzem, który jest zatytułowany: "SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ARCHIWUM ZAKŁADOWEGO ZA .......... ROK". Ja sprawozdanie wysyłam z pismem przewodnim, które jest zaadresowane na dyrektora miejscowego AP.

Z tego co piszesz to normalnie dajesz sam formularz kierownikowi. Formularza nie adresujesz na dyrektora AP, bo nie ma tam odpowiedniej rubryki. Z samej budowy formularza widać, że ma on stanowić załącznik do pisma przewodniego.

Natomiast co do pytania co ma zrobić ze sprawozdaniem kierownik - to niech sam Ci powie co ma z nim zrobić. Od tego jest kierownik żeby wiedzieć co się robi ze sprawozdaniami z jego komórki organizacyjnej.
U mnie jeden formularz sprawozdania wraz z pismem przewodnim idzie do AP, drugi taki sam komplet zostawiam ad acta w korespondencji.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: