Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W poszukiwaniu dokumentu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Serwis www.archiwistyka.pl
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
libra

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 6:01 pm    Temat postu: W poszukiwaniu dokumentu... Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mam nietypowe pytanie. I trochę misję. Otóż muszę znaleźć wniosek, najprawdopodobniej z 1968-69 r., który mój wujek złożył do ówczesnej Wojewódzkiej Rady Narodowej we Wrocławiu, wydział gospodarki komunalnej i mieszkaniowej (dzisiaj to chyba Dolnośląski Urząd Wojewódzki). Ma być to niby wniosek martwy. I moje pytanie brzmi, czy jest to w ogóle realne a jeśli tak to gdzie można coś takiego zdobyć? Czy dać sobie spokój?
Sprawa dość nietypowa, chodzi o mienie zabużańskie.

Będę wdzięczna o jakiekolwiek porady Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Serwis www.archiwistyka.pl Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: