Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca jako pomocnik archiwisty a doświadczenie zawodowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cunobelinus

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 4:43 pm    Temat postu: Praca jako pomocnik archiwisty a doświadczenie zawodowe Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam pewien dylemat i chciałbym prosić o radę. Otóż szukam pracy w archiwistyce i znalazłem w internecie ofertę pracy jako pomocnik archiwisty w archiwum narodowym. Praca miała by polegać na robieniu porządków na magazynie oraz wyszukiwaniu konkretnych akt, a także pomaganiu w ich stemplowaniu. Wymagane jest jedynie wykształcenie średnie. Ja mam wyższe archiwalne. Stąd moje pytanie czy pracując na takim stanowisku zdobywałbym doświadczenie, które potem liczyłoby się w trakcie rekrutacji na stanowisko młodszego archiwisty lub archiwisty w którymś z archiwów państwowych?

Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: