Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nadawanie znaku sprawy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 5:56 pm    Temat postu: Nadawanie znaku sprawy Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem pracownikiem socjalnym w OPS. W naszym Ośrodku rejestrując wniosek o pomoc finansową bądź niepieniężną rejestrujemy wniosek w dzienniku korespondencyjnym i na tymże wniosku wpisujemy kolejny numer z tego dziennika. Natomiast z instrukcji kancelaryjnej wynika, że po wpłynięciu wniosku należy założyć sprawę i nadać jej znak. I tu moje pytanie: jeśli każdy z zasiłków ma w instrukcji kancelaryjnej inny symbol klasyfikacyjny, a osoba zwraca się np. o zasiłek okresowy i celowy. Jaki mam nadać numer sprawy, skoro te zasiłki są pod innymi symbolami i do każdego zasiłku wypadałoby prowadzić odrębny spis spraw? Mam nadać dwa znaki spraw? A co z wnioskiem o pomoc, gdzie osoba nie precyzuje jakim zasiłkiem i na co jest zainteresowana (tak jest bardzo często). Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
archiwariusz

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zadać to pytanie tutaj http://www.ops.pl/forum.php?page=31&cmd=show&id=207078299&category=1
robert1987r

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo dobre pytanie popieram
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: