Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak założyć składnicę akt w prywatnym domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joannap52

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 8:57 pm    Temat postu: Jak założyć składnicę akt w prywatnym domu? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam problem, który nie do końca wiem jak rozgryźć i dlatego proszę o pomoc użytkowników tego forum. Zamierzam otworzyć prywatną składnicę akt na piętrze domy, w którym mieszkam. Nie do końca wiem, jakie warunki muszę spełnić otwierając tego typu usługi, jakie są wymogi budowlane, bhp itp. Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. W regionie, w którym mieszkam, nie ma tego typu jednostek. Pozdrawiam i z góry dziękuję za cenne informacje. Joanna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Somnio
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Myślę, że dobrym początkiem będzie:
Rozporządzenie Ministra Kultury z dnia 15 lutego 2005 r. w sprawie warunków przechowywania dokumentacji osobowej i płacowej pracodawców (Dz.U. 2005 nr 32 poz. 284)
Pozdrawiam
Somnio
Powrót do góry
Fedral144

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po uwzględnieniu kilku uwag postanowiliśmy przeprowadzić lekki lifting nowej szaty graficznej serwisu Archiwistyka.pl, dziękujemy i prosimy o wypowiadanie się na jej temat....??? Very Happy
MCB.Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 11, 2015 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do archiwum przydadzą się regały przesuwne elektryczne Compactus Dynamic XT, które dzięki swojej mobilności sprawdzają się na małej powierzchni http://www.mcb.pl/k,regaly-przesuwne-elektryczne.html
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: