Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Archiwizacja kolekcji plyt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blanka

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 10:21 am    Temat postu: Archiwizacja kolekcji plyt Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pewien problem i jak sadze tutaj jest najbardziej kompetentne grono fachowcow, ktorzy byc moze beda umieli mi z tym pomoc. Mam dosc sporo plyt CD i DVD z roznymi plikami (do pracy i prywatne), nad ktorymi nie umiem zapanowac. Na 100% mam wiele rzeczy ponagrywanych wiele razy i mam problemy zeby cos na nich znalezc. Rozumiem, ze latwiej by bylo to przegrac na twardy dysk ale to archiwum plyt juz jest i sa tego setki DVD. Jak najprosciej sobie z tym poradzic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
archiwariusz

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wrodzoną sobie skromnością polecam tekst, który kiedyś napisałem na ten temat http://www.archiwistyka.pl/artykuly/wyposazenie_archiwum/nosniki_optyczne_w_archiwum W tym konkretnym przypadku dobrze byłoby też skopiować wszystko na twardy dysk, a póżniej skorzystać z wyszukiwarki plików. Na rynku jest dostępnych sporo narzędzi informatycznych, proszę zapytać informatyka, napewno coś poleci.
madler

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie najwygodniej wszystko pokopiować na dysk twardy, a później zająć się segregacją no cóż... innej opcji nie ma dlatego ja używam pendrive podpisanych i po kłopocie Razz
Podfsvclo

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thanks a lot for sharing. You have done a brilliant job. Your article is truly relevant to my study at this moment, and I am really happy I discovered your website.
192.168.o.1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: