Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Konto osobiste w ING Bank Śląski - warto otworzyć?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mtkol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:25 pm    Temat postu: Konto osobiste w ING Bank Śląski - warto otworzyć? Odpowiedz z cytatem

Wiem, że nie istnieje coś takiego jak bank uniwersalny. Każdy ma określone wady i zalety. Trzeba je oczywiście porównać i zestawić, skonfrontować ze sobą. Mnie pod kątem wyboru rachunku osobistego zaciekawiła strategia ING Banku Śląskiego.

Nie tyle całości produktów, co dokładniej ujmując oferta konta osobistego o nazwie direct. Podobno bank z lwem ofertę usług oszczędnościowych i kredytowych da się podobno dostosować do potrzeb klienta. Nie tylko takiego, który nie ma wysokich wymagań. Również będącego bardziej wymagającym od przeciętnego użytkownika rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego z ulicy. Swoją strategię bank ING podkreśla konsekwentnie akcją marketingową.

Głównie spotami reklamowymi z udziałem Marka Kondrada. Do tego pojawiają się czasowe akcje promocyjne. Takie jak ostatnia kampania, w której ING Bank Śląski oferuje 100zł za założenie rachunku osobistego, znanego jako konto direct ing. Sam bank twierdzi, że „klienci, internetowi nie płacą”, ponieważ większość operacji robią sami. Bezpłatne jest założenie rachunku przebiegające przez wypełnienie wniosku internetowego. Następnie dostarczenia umów przez kuriera do drzwi klienta. Sami przyznacie, że po przeczytaniu takich rzeczy i stwierdzeniu że opinie o Banku ING nie są wyssane z palca poważnie myślę o założeniu rachunku.
Ponieważ moja osobista opinia, jest doświadczeniem klienta, który posiadał już ror w innym podmiocie.

Miałem kiedyś konto w Banku Spółdzielczym. Jego recenzja nie będzie zbyt pochlebna. Pod względem bezpieczeństwa co prawda ten podmiot plasuje się dość wysoko. Posiadając systemowe gwarancje ze strony Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Również aktywa spółdzielczych są bardzo stabilne. Brak w nich jest ryzykownych produktów, takich, jak opcje, kontrakty i kredyty walutowe denominowane we franku szwajcarskim. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eduk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni, ale jestem zadowolony z oferty tego banku. Mam opisywany przez Ciebie rachunek osobisty. Jest moim skromnym zdaniem jedną z lepszych propozycji na rynku. Zarówno, jeśli chodzi o instytucje działające w sposób tradycyjny, jak również stawiające na pierwszym miejscu bankowość elektroniczną.

Choć przyznam, że granice się zatarły. Teraz obydwie formy są równie dobrze rozwinięte, także w tym przypadku. Nie ma problemu z dostępem do swojego rachunku bankowego na każdym urządzaniu, jakie odbiera Internet. Niezależnie od tego czy będzie to telefon, czy też posiadający większe możliwości konfiguracyjne laptop albo tablet.
Powrót do góry
mtkol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślisz na temat oferty kredytu debetowego w tym koncie?

Słyszałem, że można go dość szybko otrzymać jeżeli tylko na rachunek wpływa wynagrodzenie. Cool
Powrót do góry
eduk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj masz rację. Owszem debet w tym banku jest dość łatwo uzyskać.
Powrót do góry
mtkol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze to wygląda. Zwłaszcza w porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami w tej kwestii. Takimi jak przykładowo jak posiadanie bardzo drogiego konta w banku pekao.
Powrót do góry
eduk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę się powtarzał, jednak oferta jest rzeczywiście ciekawa. Zresztą sprawdź sam opinie klientów w sieci na różnych blogach i forach.
Powrót do góry
mtkol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, otwieram to konto.
Powrót do góry
eduk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że pomogłem.
Powrót do góry
Jaqud25

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie otwierał
Bankier

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie na rynku są lepsze oferty niż ING.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esters

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są lepsze, aczkolwiek nie jest ich wiele. Uważam,że założenie konta w tym banku jest dobrym rozwiązaniem. Jedyna opłata jest za kartę. Karta jest darmowa przy wykonaniu określonych płatności w miesiącu ( nie jest to jednak duża suma).

Inne dobre konto które polecam założyć to konto w nest banku
darmowe prowadzenie konta
darmowe przelewy do innych banków
oraz wygodna bankowość internetowa

Więcej tutaj info: http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Ostatnio zmieniony przez esters dnia Czw Sie 10, 2017 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
qaak

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto w ING i nie narzekam Smile Zwłaszcza, że mieszkam na śląsku Razz Mnóstwo bankomatów, praktycznie na każdym rogu ^^
zacharczuk1

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem 2 lata ale wolę jednak BZWBK
raymond

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadałem przez długi czas PKO, od jakiegoś roku używam ING - zdecydowanie polecam ING.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: