Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z klasyfikacją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ella6

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 2:03 pm    Temat postu: Problem z klasyfikacją Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
prosiłabym o pomoc: w jednostce podległej urzędowi marszałkowskiemu, z własnym wykazem akt, ale bez nadzoru AP... mam problem z dokumentami dotyczącymi zawieranych umów np.: ochrona jednostki, sprzątanie, remonty czy konserwacja instalacji..bo droga zamówień na te usługi jest taka jak przy przetargach i zamówieniach publicznych chociaż każde jest poniżej kwot ustawowych. Umowy były zawierane bądź na czynność (np. malowanie) lub rok (sprzątanie, ochrona budynku). Więc czy powinnam dać je wg wykazu w: 1)Dokumentacja zamówień publicznych B5 (wnioski, oferty, ogłoszenia, protokoły komisji, odwołania) oraz 2) Umowy zawarte w wyniku postępowania w trybie zamówień publicznych B 10 . Czy jednak dokumentację przydzielić wedle treści do np.: Utrzymanie czystości B 3, Ochrona mienia własnej jednostki B 5, Konserwacja urządzeń i instalacji B 3.
Kolejna wątpliwość: mam pisma dotyczące współpracy z pewną organizacją (Współpraca z organizacjami politycznymi, społecznymi, związkami, stowarzyszeniami, fundacjami B 25) - są to coroczne zapytania o przynależenie do niej pracowników jednostki (dosłownie po 3 pisma rocznie). Czy mogę je złączyć razem za okres np. 2005-2015? Jeśli tak, czy spisy spraw za poszczególne lata mam umieścić na początku teczki czy chronologicznie przed pisma z danego roku.

Będę wdzięczna za rozjaśnienie:-) Pozdrawiam
Jusi

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga jak przy przetargach, ale generalnie przetargiem to nie jest, bo przecież nie idziecie wg ustawy Prawo i zamówieniach publicznych tylko przyjęliście takie postępowanie, tak?

Jeśli tak to nie możesz tego klasyfikować jako dokumentacji zamówień publicznych, a tak jak określiłaś odpowiednio przy utrzymaniu czystości, ochronie mienia itd.

Drugie pytanie: tak możesz zrobić teczkę wieloletnią, spis spraw oddzielnie na każdy rok i dołączany przy początku danego roku, robić będą za "przekładki" między poszczególnymi latami Smile

Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: