Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problemy z kategorią akt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolores

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 9:16 am    Temat postu: problemy z kategorią akt Odpowiedz z cytatem

Witam, bardzo proszę o pomoc, mam do zrobienia archiwizacje a nie posiadam wykształcenia w tym kierunku. Mój problem dotyczy przypisaniu odpowiedniej kategorii aktom takim jak projekty budowlane np ścieżki rowerowej ? W teczce znajduje się tylko projekt bez jakichkolwiek innych dokumentów? tak samo, nie wiem jak zrobić z projektami finansowanymi z UE, wewnątrz są numery spraw jako 3040 czyli plany finansowania inwestycji i ich realizacja, ale to jest B5, a czytałam że dokumenty dotyczące projektów z UE powinny być dłużej przechowywane. Dodatkowo czy teczki projektów finansowanych z UE powinny posiadać logotypy UE ? znalazłam taki wzór opisu teczki https://www.google.pl/search?q=opis+teczki+z+ue+do+archiwum&biw=1440&bih=783&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjtleDxmuvOAhWsAJoKHSGoCJoQ_AUIBigB#imgrc=sjOgb_dpXcu5_M%3A

Dziękuje za wszelką pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jusi

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz misz masz w teczce projektowej różnego rodzaju dokumentacji o różnych kategoriach archiwalnych- przyjmij najwyższą z nich.

Kwestia czy jest to jednostka wytwarzająca materiały archiwalne? Bo jeśli tak to owszem musisz uporządkować teczki oddzielając kategorię A od B.

Odnośnie pytania dotyczącego projektu drogi rowerowej, czy była realizacja inwestycji?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: