Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwisy społecznościowe - gdzie macie konta?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esters

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 9:57 am    Temat postu: Serwisy społecznościowe - gdzie macie konta? Odpowiedz z cytatem

Na jakich serwisach społecznościowych macie konta? Jest tego obecnie tyle, że trudno się połapać: facebook, twitter, goldenline, instagram oraz chyba z 10 innych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
archiwariusz

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie wykracza trochę poza tematykę niniejszego serwisu, temat jednak jest jak najbardziej aktualny. Listę mediów społecznościowych znajdziesz tutaj http://www.fredcavazza.net/2008/06/09/social-media-landscape/ , z kolei wyszukiwarka SocialNation pozwala zorientować się w panujących tutaj trendach http://socialnation.pl/
random

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na facebooku, i twitter. Mam też na instagramie - ze względu na możliwość wrzucania i przeglądania różnych ciekawych zdjęć. Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą staram się też wykorzystywać te media do promocji moich usług - z całkiem dobrym efektem. Masz tutaj linka do artykułu z kilkoma ciekawymi poradami w zakresie e-marketingu.
Powrót do góry
Kora82

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na fb, twitterze, insta, snapchacie i pintereście. Bardzo sobie chwalę szczególnie twittera, prędkość, z jaką pojawiają się tam nowe informacje.
Powrót do góry
Zuzka

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i koniecznie profil na linkedin - takie współczesne CV
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
michal92

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

facebook , twitter , i różnego rodzaju fora tematyczne , któte mnie interesują i są pomocne Smile
Powrót do góry
Minoru

PostWysłany: Czw Lut 23, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem twitter jest najbardziej wartościowym serwisem, instagram najmniej. Facebook to takie połączenie tych dwóch serwisów. Ja śledzę wpisy różnych osób na twitterze
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Dyskusje, polemiki etc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: