Forum Forum archiwistyczne Strona Główna Forum archiwistyczne
Forum archiwistyczne dla archiwistów

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

okladki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
biodan
Gość

PostWysłany: Sro Cze 25, 2008 1:11 pm    Temat postu: okladki Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się dowiedzieć może od archiwistów z Archiwum państwowego czy na okładkach czyli fastykułach można nalepić specjany papier klejący z opisem dokumentacji w teczce czy musi ten opis byc napisany ręcznie na okładce czarnym pisakiem. Chodzi oczywiście o akta kat. A. BiodanG
Powrót do góry
Karmeliusz Gebauer
Gość

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można ale musi to być specjalny klej nie zawierający związków organicznych (czyli pożywki dla mikroorganizmów). Tak więc jeśli nie masz możliwości nabyć takiego kleju lepiej pisać.
Powrót do góry
kalon
Gość

PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 11:53 am    Temat postu: pisak czarny? Odpowiedz z cytatem

Ja odnosnie naklejania czy pisania na teczkach kat.A, jesli piszemy to czy ten pisak ma byc jakis specjalny?, ja opisuje czarnym markerem(poniewaz porzadkuje archiwum , a nikt wczesniej nieopisał teczki).
Wysłałam własnie spisy kat.A(kopie), poniewaz chce cześć dokumentów przekazac do archiwum państwowego, i oni z tego co juz sie dowiedziałam odesla mi odp. w jakiej formie mam im to przygotowac, lecz co do opisu tzn. czym to ma byc zrobione to nic niewiedziałam robiłam pisakiem czarnym. Question
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archiwistyczne Strona Główna -> Problematyka archiwistyczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: